Tooted

Search

Eritellimused – Sinu erilised soovid täituvad siin

Otsid midagi erilist, aga ei leia kuskilt oma soovitud toodet? Kui sul on oma nägemus tootest, aga ei tea, kust seda leida, siis oled sattunud õigele lehele.

Valmistame eritellimusel erinevat puitmööblit, sisustuselemente, lille- ja taimekaste, kujundame cornhole mängukomplekte ja loome sinu personaalse graveeringuga tooted.

Olgu tegemist siis unistuste aiamööbliga, eritellimusel valmistatud kummuti või personaalse kingitusega, täidame kõik erisoovid ning loome tooted, mis sobivad täpselt sinu visiooni ja vajadustega. 

Meie tooteid valmistavad Leigri Puukoja parimad puutöömeistrid, kelle näppude vahelt tuleb ainult kõige kvaliteetsemaid ja kaunemaid esemeid ning kes naudivad põnevate projektide loomist.

Võta meiega ühendust juba täna ning loome koos midagi erakordset ja unikaalset!

 

Eritellimus­mööbel

Siin sünnib iga mööbliese sinu visioonist ja meie oskustest! Koos loome midagi vägagi ainulaadset, mis muudab sinu kodu kauniks ja unikaalseks.

Olgu see siis hubane aiamööbel või stiilne sisustusdetail, meie loodud mööbel on rohkem kui lihtsalt funktsionaalne ja ilus – see on sinu lugu esemest, mis oli kord ainult sinu mõtetes, mis jutustab kvaliteedist ja isikupärast.

Iga detail on täiuslikult viimistletud ja hoolega valmistatud, kandes endas meie pühendumust ja armastust oma töö vastu. Unusta standardlahendused ja avasta maailm, kus iga mööblieseme taga on sinu nägemus ja meie oskus see teoks teha.

Sinu kodu väärib parimat – vali meie eritellimusmööbel ja naudi aastaid kestvat ilu ja mugavust!

Eritellimusel lille- ja taimekastid

Tee oma kodu roheliseks paradiisiks meie eritellimusel valmistatavate lille- ja taimekastidega. Ehitame erinevaid kaste taimede kasvatamiseks vastavalt sinu soovidele, sinu täpselt etteantud mõõtude ja disainiga, tagades täiusliku sobivuse ja funktsionaalsuse.

Kas soovid väikest taimekasti oma rõdule või suurt peenrakasti aiamaale? Pole probleemi, suudame kohandada kaste vastavalt sinu ruumi suurusele ja eelistustele. Lisaks traditsioonilistele taimekastidele pakume ka rõdudele ja terrassidele mõeldud piirdekaste, et luua kaunis ja rahulik roheline ala.

Meie taimekastides saab kasvatada mitte ainult lilli ja maitsetaimi, vaid ka köögivilju, puid ja põõsaid, võimaldades sul nautida omaenda koduaiast pärit värskeid saadusi.

Võta meiega ühendust ning loome koos sinu unistuste aia!

Disaini oma cornhole mängu­komplekt

Ole cornhole’i mängides unikaalne ja tea, et mitte kellelgi teisel ei ole sellist mängukomplekti nagu sul. Pakume sulle võimalust kujundada oma cornhole mängulauad, mängukotid või komplekt, just sinu soovide ja fantaasia järgi. 

Loome mängukomplektile täpselt sellise kujunduse, mis sulle meeldib – olgu selleks sinu enda loodud pilt, ettevõtte logo või slogan, mängijate nimed või midagi muud, mis teeb mängukomplekti ainulaadseks ja isikupäraseks. 

Meie mängukomplektidega saab nautida cornhole’i mängimist nii kodus ajaviiteks kui ka võtta osa suurtest ametlikest turniiridest. 

Lase oma loovus valla ja loome sulle unikaalsed ja põnevad mängukogemused!

Graveeringuga tooted

Lase oma kingitustel särada isikupärase graveeringuga, olgu see siis ettevõtte logo, kingisaaja nimi või südamlik pühendus. Mõelge, kui ainulaadne ja eriline on kingitus, mis on kujundatud just kingisaaja jaoks! See ei ole lihtsalt ese, vaid emotsionaalne sideme looja, mis jääb meelde pikaks ajaks.

Meie valikust leiad erinevaid serveerimisaluseid, küünlaaluseid, lõikelaudu, veiniriiuleid, võileivaaluseid ja muud, mille peale saab luua graveeringu. 

Kingi ja saa ka ise kingitusi, mis kannavad endas lugu, emotsiooni ja isikupära.

Üllata oma lähedasi või ärikliente unikaalsete ja mõtlemapanevate kingitustega, mis on täis armastust ja hoolt.

Puutööd sinu kodu heaks

Kodu täiuslikuks muutmine on lihtne meie puutöömeistrite abiga. Lisaks meie laiale mööbli- ja aiatoodete valikule pakume ka muid puutöid, mis täiendavad ja ilmestavad teie kodu sise- ja väliskeskkonda. 

Pakume terrasside, puidust kõnniteede, lehtlate, prügimajade, terrassipiirete ja muude ehitiste ehitamise täisteenust, kus arvestame sinu soovide ja vajadustega ning loome just sinu koduga sobiva lahenduse.

 

Pakume 2-aastast garantiid kõikidele meie töödele, kinnitades sellega meie usaldusväärsust ja pühendumust. Meie täisteenus hõlmab kõike alates meeldivast suhtlusest ja kaasamõtlemisest parima lahenduse leidmiseks, kuni kiire teostuse, tähtaegadest kinnipidamise ning koristatud ja puhta tööjärgse ehitusplatsini.

Kui soovid oma kodu ümbrust veelgi kaunimaks ja funktsionaalsemaks muuta, pöördu julgelt meie puutöömeistrite poole Leigri Puukojas.

Õue- ja aiatooted

Käsitöö ja kingitused

Muu

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

preloader