Tooted

Lahtiste uste päev kogu perele!

17.-20.mai

K - R 12:00 - 18:00

L 11:00 - 17:00

Ootan sind üksi, koos sõprade või perega meie juurde harivatele ja lõbusatele lahtiste uste päevadele!

Kohapealses puukojas on võimalik tutvuda nelja päeva jooksul puutöömeistritega, esitada küsimusi ja saada nõu, kuidas hooldada puidust aiamööblit ja terrasse. 

Tule vaata, kuidas valmivad Puidubutiigi kvaliteetsed tooted, mängi terve perega lõbusat cornhole õuemängu ning avasta lahtiste uste päevadel palju erinevaid hinnaüllatusi. 

Kõigi lahtiste uste päevadel osalejate vahel loosime välja ühe meie valikus oleva aiatooli, vastavalt võitja soovile.

TÖÖTOAD 20.05

11:00-12:30: Kompost – aedniku kuld (Anneli Ohvril)

Saame vastuseid küsimustele: millised on erinevad kompostimise viisid ja kuidas teha neid õigesti, et saadud kompostmuld valmiks kiirelt ning oleks toitaineterikas. Saame selgeks kõik põhitõed ja kasulikud nipid! Töötoa lõppedes esitleb Puidubutiik enda uut toodet – kompostrit.

 

13:00-14:30: Aed kastides (Enely Käger)

Milliseid taimi saab kastides kasvatada, milliseid mitte? Kas kokku istutatud taimed saavad omavahel hakkama ning mis tingimusi nad vajavad parima saagi saamiseks? Kas ja kuidas väetada? Kuidas hoida eemal taimede haiguseid ja kahjureid? Millist mulda eelistada? Kuidas hooldada puidust taimekaste? Tule, teeme käed mullaseks ja saame parimad teadmised lopsakate aiakastide loomiseks!Ootame sind kogu perega meie juurde!

 

Asume: 

Kangru tee 17, Vaela küla, Harju maakondMinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühi

Looks like you haven't made a choice yet.

preloader