fbpx

Tarnetingimused

Puidubutiik.ee veebipoes sõltub tarnimine toote suurusest. Väiksemauliste toodete puhul kasutame Itella Smartpost pakiautomaate Eesti Vaba riigi piires. Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see kauba saatjale. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

Suuremahuliste toodete puhul kasutatakse reeglina kullerit (Venipak ja DPD) – kaup toimetatakse kulleriga tellimuses märgitud saaja aadressile. Kullerteenust saab kasutada ka väiksemahuliste kaupade puhul. Hind sõltub saadetise kaalust ning kuvatakse tellimuslehel enne kinnitamist. Väikeste ja kergete kaupade puhul jäävad kullerteenuse hinnad vahemikku 5 – 12€, raskemate esemete ja suuremõõtmeliste saadetiste veohinnad aga vahemikku 15 – 65€. 

 

Eestisisene tarneaeg laos kohe olemas olevate kaupade puhul on üldjuhul 2 kuni 3 tööpäeva (v.a tooted, mille tooteinfos on toodud pikem tarneaeg). Tellimisel valmistatavate kaupade tarneaeg jääb üldjuhul vahemikku 3-30 päeva, täpsem tarneaeg on toodud iga toote infos eraldi välja. Suuremate tellimuste korral või juhul kui mingil muul põhjusel ei ole võimalik selle aja jooksul tellimust täita, võib tarneaeg olla pikem, täpsustatakse esimesel võimalusel, üldjuhul kohe peale tellimuse esitamist.

 

 

sa ei leia seda mida otsid?

Leigri Puukoda valmistab puidust mööblit eritellimusena ning teeb muid puutöid, nagu terrassid, saunad, aiamajad, prügimajad ja kõike muud, mida on võimalik teha puidust.