Tooted

Search
Eritellimusena valmistatud mööbel

Personaalselt valmistatud mööbel

Ei leia e-poest enda jaoks sobivat mööblit? Me oleme loonud ka eraldi teenuse eritellimusena valmistatud mööblile. See on just see koht, kus saad tellida endale täpselt sellist mööblit, nagu oled ihaldanud!

Miks eritellimus?

Isikupärane, personaalne, ainulaadne

Meie eesmärk on pakkuda personaalselt valmistatud mööblit, et pakkuda seda just sellisena, nagu seda klient soovib. Meil on kogemusi nii era-, kui ärivaldkonna mööbliga, nii aiamööbliga, kui ka näiteks HoReCa valdkonnaga. Samuti oleme alati valmis ka koostööks disaineritega

Kuidas me seda teeme?

Puidulõhn ja hoolitsus

Mööbli me valmistame ise! Meil on endal olemas selleks tootmine, kus me seda kõike teeme. Kasutame ainult kvaliteetset puitmaterjali ning anname oma toodetele ka alati garantii. Oma arendustehnoloogias arvestame ka sellega, et meie tooted oleksid vastupidavad pikka aega.

Anu - Klient

Julgen vägagi soovitada omaenda kogemusest, kus minu kritseldatud primitiivse eskiisi ning telefonijuttude põhjal valmisid imeilusad ja kvaliteetsed nn. voodiotsapingid; mööblimeister igati mõtles kaasa ja pakkus lahendusi, et tellija rahule jääks ning jäigi rahule, isegi väga-väga. Anu

Diana - Klient

Tere, Mööblimeistrid! Soovin jagada teiega suurt rahulolu meie eritellimusel valminud aiamööbliga. Alates esimesest kohtumisest kuni lõpliku paigaldamiseni oli kogu protsess tõepoolest suurepärane. Meie soovid ja ideed said täielikult mõistetud ning teostatud tulemus ületas meie ootusi. Eritellimusena valminud aiamööbel on tõeliselt kvaliteetne ja vastupidav. Materjalid on suurepärase valikuga ning kõik detailid on hoolikalt ja oskuslikult valmistatud. Mööblil on kaunis disain, mis sobib suurepäraselt meie aeda ning täiendab selle ilmet. Samuti sooviksime esile tõsta teie meeskonna suurepärast tööd. Töötajad olid professionaalsed, sõbralikud ja tähelepanelikud meie soovidele. Nad töötasid kiiresti ja korrektselt ning jätsid töökoha alati puhtaks ja korralikuks. Täname teid tõeliselt meeldiva kogemuse eest ja suurepärase mööbli eest. Oleme kindlad, et soovitame teid hea meelega ka teistele, kes otsivad kvaliteetset eritellimusel valmistatud mööblit.

Jaanus ja Liina - Kliendid

Hei, Mööblimeistrid! Soovime avaldada teile südamlikku tänu meie eritellimusena valminud aiamööbli eest. Oleme äärmiselt rahul tulemusega ning tunneme, et saime täpselt sellise mööbli, mida soovisime ja vajasime. Teie meeskond oli suurepärane. Nad kuulasid kannatlikult meie ideid ja soove ning aitasid meid kogu protsessi vältel. Nende professionaalsus ja oskuslikkus kajastusid meie mööbli kvaliteedis ja viimistluses. Mööblil on silmapaistev disain ja see sobib suurepäraselt meie aeda. Oleme saanud palju kiidusõnu naabritelt ja sõpradelt, kes on külastanud meie aeda. See on tõeliselt meie aia tähelepanu keskpunktiks saanud. Tahame tänada teid suurepärase koostöö eest ja teie pühendumust meie projektile. Meil oli suurepärane kogemus ja soovitame teid hea meelega kõigile, kes otsivad kvaliteetset eritellimusel valmistatud aiamööblit. Suur aitäh veelkord!

Õue- ja aiatooted

Käsitöö ja kingitused

Muu

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

preloader