Tooted

Search

Meie väärtused ja missioon

Puidubutiik ei ole lihtsalt e-pood – oleme pühendunud kvaliteetse elustiili ja oma väärtuste propageerimisele. Meie süda kuulub parimate puidust toodete pakkumisele, kuid meie hinge moodustavad palju enamat: meie missioon on luua sidemeid, mis ühendavad meid klientidega, keskkonnaga, kogukonnaga ja meie enda inimestega ning pakkudes neile ainult kõige paremat.

Puidubutiik on koht, kus kohtuvad kirg, kvaliteet, hoolivus ja keskkonnateadlikkus.

Täname, et olete osa meie teekonnast!

Puidubutiik: meie väärtused
parima kvaliteediga tooted
hindame oma kliente
hoiame keskkonda
toetame kohalikku ettevõtlust
pakume parimat oma töötajatele
meie väärtused: parima kvaliteediga tooted

Parima kvaliteediga tooted

Meie kvaliteet on meie visiitkaart ning see on alati olnud meie peamine eesmärk. Pakume ainult parimat – igas tootes peegeldub hoolega valitud materjalide ja täpsete viimistluste kvaliteet. Iga toode läbib põhjaliku kvaliteedikontrolli, tagamaks vastupidavust, funktsionaalsust ja esteetikat. Teie rahulolu ja usaldus on meie jaoks kõige olulisemad. Me püüame pidevalt ületada teie ootusi ning panustame oma toodete täiustamisse ja täiuslikkusesse.

meie väärtused: õnnelik klient

Hindame oma kliente

Teie, meie kliendid, olete meie äritegevuse tuum. Me hindame teid kõrgelt ja püüame alati tagada teie rahulolu ja usalduse meie vastu. Teie vajaduste ja ootuste mõistmine ning nende täitmine on meie prioriteet. Oleme alati valmis kuulama teie tagasisidet ja soove ning pakkuma parimat teenindust ja lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Teie rahulolu on meie suurim saavutus ja meie pidev inspiratsioon. Täname, et olete meie klientide hulgas!

meie väärtused: hoolime keskkonnast

Hoiame keskkonda

Meie eesmärk on hoida keskkonda ja säilitada loodusvarasid, ning me teeme selleks mitmeid samme. Püüame kasutada võimalikult palju kohalikku puitu ja muid materjale, toetades kohalikku majandust kui ka vähendades seeläbi transpordist tekkivat ökoloogilist jalajälge. Meie püüdlused keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas hõlmavad ka jääkide taaskasutamist – meie tootmises tekkinud jäägid kasutatakse ära väiksemate toodete valmistamiseks, vähendades seeläbi jäätmete hulka ja suurendades ringmajanduse efektiivsust.

meie väärtused: toetame kohalikku ettevõtlust

Toetame kohalikku ettevõtlust

Kohalik ettevõtlus on meie südameasi. Väga suur osa meie puidust pärineb Eestist, toetades seeläbi kohalikku majandust ja keskkonnasäästlikku lähenemist. Lisaks teeme tihedat koostööd mitmete Eesti väiketootjatega, et luua ainulaadseid kinkepakke, mis sisaldavad mitmeid kohalike ettevõtjate tooteid. Koos oleme loonud imelisi kombinatsioone, mis rõõmustavad nii kingisaajaid kui ka toetavad meie kogukonna ettevõtjaid. Lisaks kuulume erinevatesse koostöövõrgustikesse, kus ettevõtjad toetavad üksteist ning edendavad kohalikku ettevõtlust ja jätkusuutlikku arengut.

meie väärtused: pakume oma töötajatele ainult parimat

Pakume oma töötajatele parimat

Meie töötajad on meie suurim väärtus ja nende heaolu ning rahulolu on meie prioriteet. Pakume neile ainult parimat – toetavat töökeskkonda, võimalusi isiklikuks ja professionaalseks arenguks ning õiglast tasustamist. Meie eesmärk on luua meeldiv ja motiveeriv töökeskkond, kus igaüks saab end avada, õnnelikuna tunda ja oma panust anda. Usaldame oma meeskonda ja hindame nende pühendumust ning loovust, sest teame, et nende panus on meie edu alus.

Õue- ja aiatooted

Käsitöö ja kingitused

Muu

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

preloader