Tooted

Search

Kõik sai alguse, kui Meelis meisterdas Ingale armsa aiapingi, kus õdusal suveõhtul koos aega veeta

Nii see algas

Garaažis nokitsejast pühendunud puidumeistriks

Meelisele on puutöö olnud alati hingelähedane, kus lapsena Hiiumaal talus üles kasvades, valmistas ta juba pea kõik oma mänguasjad ise. Noa ja kirvega vooliti kadakatest nii hokikeppe kui ka püsse. Täiskasvanueas jätkus hobi kodugaraažis, kus meelsasti nokitseti millegi põneva kallal. Nii valmis kallile kaasale aiapink, kus üheskoos aega veeta ja päikeseloojangut imetleda kui ka imeilus tualettlaud, mis Inga sooviks oli. Pere soovis endale koju unikaalseid mööbliesemeid, mis vastaks just nende maitsemeelele ja nägemusele, kuid mööblipoodidest soovitut nad ei leidnud. Ei sobinud mööbli kvaliteet, disain või materjalivalik. Nii otsustas Meelis luua ise kõik need mööbliesemed, mida pereliikmed oma kujutluses nägid – kvaliteetsed, unikaalsed ja pikki aastaid kestvad.

2021

Unistus täitus

Hobist pereettevõtteks

Kui esimesed meistriteosed valmis said ja naabrid ning tuttavad neile pilgu peale heitsid, olid tellimused kiired tulema. Tasapisi sai hobist midagi enamat, kui kord valmistades Ingale aiapinki, oleks Meelis võinud arvata. Kitsast garaažist koliti aeg-ajalt õue meisterdama, kuid ka seal ei olnud võimalik iga ilmaga tööd teha. Tellimuste arv aina kasvas ja oli aeg lmugavaks aastaringseks toimetamiseks ja palgata juurde mitmeid abikäsi. Sündimas oli Meelise ja Inga unistus – Puidubutiik.

2022

Kasvasime suureks ja lendasime pesast välja

2021 oli Meelisele ja Ingale kõige erilisem aasta, kus koliti esmakordselt suurtesse tööruumidesse ning mille kõrvale rajati ka esimene esindussalong. Nii sai Meelis endale rohkem vabadust luua selliseid meistriteoseid, millest kliendid on unistanud. Puidubutiigis ei valmi midagi tavapärast, mida saaks masstoodangut täis mööblipoest….

…see on töökoda, kus täidetakse klientide unistusi, keerulisi visioone ja luuakse unikaalseid ja kvaliteetseid lahendusi

Kas ka Teie olete olnud murega, et silme ees on justkui see täiuslik mööbliese, mis sobiks teie koju ideaalselt, kuid uitades mööda poode ja sirvides tunde veebilehtedel, ei leia kuskilt seda, mida Teie oma visioonides näete?

Kirjutage meile julgelt oma vaimustavatest ideedest või tulge külla. Asume Kivi 12, Paldiskis.

Ükski unikaalne idee ei jää Puidubutiigis teostamata!

Alati südame ja hingega tegemiste juures, et iga klient leiaks endale parimad lahendused!

Inga Stelmak, Puidubutiigi looja ja juht.

Meie tooteid iseloomustab elegants, omapära, kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus

Pühendab ennast kogu tööprotsessile, kus algsest kliendi ideest valmib midagi enneolematut ja sellist, mida kuskil mujal ei leidu.

Puutöömeister garaažist – Meelis Leigri, tootmisjuht

Õue- ja aiatooted

Käsitöö ja kingitused

Muu

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

preloader