Me armastame puitu, sest puit on elav ja hingav, soe ja hubane ning lõhnab nii hästi. Seepärast on Puidubutiigis müügis vaid puidust tehtud mööbel ja muud tooted. Puidubutiigis on puidust terrassimööbel, aiamööbel, puidust serveerimisalused ja  lõikelauad. Toodete valik täieneb pidevalt.

Puidubutiigi idee sai alguse enda vajadusest. Kuna kaubandusvõrgust ei leidnud sellised mööblitükke nagu tahaks, siis valmistasime need ise meie koduses puukojas. Jäime tulemusega väga rahule. Tasapisi hakkasime tooteid ka müügiks tegema. 

Puidubutiik on koht, mille kaudu saame neid suurepäraseid tooteid ka teile pakkuda. Kõik siin müüdavad mööblitükid ja käsitöö esemed on meisterdatud hoolega Leigri Puukoja puutöömeistrite poolt!

Meie tooteid iseloomustab elegants, omapära, kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus.

Me saame lähtuda ka teie erisoovidest. Saab eraldi täpsustada mõõte ja  värvivalikut  jning me teeme asja valmis just sellisena, nagu on teie soov ja vajadus. 

Teeme ka eritellimusel täispuitmööblit. mööbli

Nii see algas

Nagu start-upidele kohane - garaažist

Alustasime kodugaraažist. Autod aeti välja ja sisse toodi puutööks vajalikud tööriistad, lauad ja seadmed, et hobikorras meisterdada selliseid puidust asju, mis endale meeldivad. Nii panime aluse tootmisele ja tootearendusele. Kui garaaži ei mahtunud, siis koliti õue meisterdama.

2021

Unistus täitus

Uhkele pinnale üle

Ega meist vist keegi ei uskunud, et suudame nii ruttu edasi areneda ja sellisele uhkele äripinnale kolida, kus veel uue maja lõhngi sees. Meil on tootmisala ning ka esinduslik teeninduspind Kangru teel Vaela külas otse Hansalpanti kõrval.

2022

Töö käib

Tõsi. Algul sai siin põlve otsas nikerdatud, kuid 2022 aasta alguses kolisid sisse ka tuttuued puutööseadmed Austriast. Esimene talv Kangru tee ruumides möödus uusi tooteid arendades, seadmeid katsetades, tööprotsesse luues ja sobivaid töötajaid otsides. Aprillis avame ka salongi, kus saab meie tooteid oma silmaga näha ja käega katsuda.

preloader